Kyläyhdistykset pääkuva

Kyläyhdistyksen seliltys päivitykseen

Yhteystiedot ovat päivityksen alla. Lisäämme tietoja heti, kun saamme niihin luvan (tietosuoja).

Ilomantsin kylätoimikunnat

Ilomantsin kylätoimikunnat 2021

Hattuvaaran kylätoimikunta Helka Hoskonen 050 466 4934 helka.hoskonen@gmail.com
Haukivaaran kylätoimikunta Henna Tossavainen, puheenjohtaja
Huhuksen kyläyhdistys ry Olli Tahvanainen, puheenjohtaja 0400260795 olli.70@hotmail.com
Iknonvaaran kylätoimikunta Kauko Hiltunen
Kivilahden kyläyhdistys ry Tiina Turunen, puheenjohtaja 045 890 8568 ratytiina@gmail.com Facebookissa Kivilahti -ryhmä: https://www.facebook.com/groups/21513063217

Silja Jeskanen, sihteeri, 050 379 7203, jeskanen.silja@gmail.com

Kuuksenvaaran kylätoimikunta
Käenkosken kylätoimikunta ry
Lehtovaaran kyläyhdistys ry Kalevi Maksimainen, puheenjohtaja 0500351797 kiljula@gmail.com
Marjovaaran kylätoimikunta Antti Antikainen, puheenjohtaja 0505386467 antti.antikainen@outlook.com
Mekrijärven seudun kyläyhdistys ry. Arto Piipponen 0400 277751 arpiippo@gmail.com
Mutalahden kylätoimikunta Jussi Aellig, puheenjohtaja 040 485 9430 jussi.aellig@gmail.com
Mäkikylät ry Päivi Solehmainen, puheenjohtaja 050 366 0765 paivisolehmainen@icloud.com

Satu Maksimainen, sihteeri 050 331 7264

Möhkön kyläyhdistys ry Raili Rissanen, puheenjohtaja 0400 564395 raili_rissanen@luukku.com
Naarvan kylätoimikunta Juha Hirvonen, puheenjohtaja 040 036 8300 juha.hirvonen.pp6@saunalahti.fi
Patrikan kylätoimikunta
Rehvanan kylätoimikunta Tomi Heikkinen, puheenjohtaja 040 514 9579 teeheikkinen@gmail.com
Sonkajan kyläyhdistys Riitta Kareinen, puheenjohtaja 0503829063 riitta.kareinen63@gmail.com

Helena Nissinen, sihteeri, 0503688957 helena_nissinen@hotmail.fi

Tokrajärven kylätoimikunta Harri Turunen, puheenjohtaja
Tyrjänsaaren kyläyhdistys ry Kyösti Ikonen, puheenjohtaja

Yhteystiedot Katja Turtiainen

Yhteystiedot

Katja Turtiainen

maaseutuasiamies

050 568 0193
katja.turtiainen@liperi.fi